Wolfsburg vs Müncheni Bayern Spordiennustusvihjed

lewadovski

Kas Bayern suudab laupäeval Wolfsburgi vastu oma seitsmemängulist kaotusteta seeriat(6 võitu, 1 viik) jätkata? Loe edasi ning saad teada, mida meie eesootavast vastasseisust arvame.

Müncheni mehed on kogenud suurepärast hooaja algust. Kaotatud pole mitte ühtegi mängu ning vähemalt pooled võidud on suure vahemaaga. Silmatorkavad tulemused on saavutatud nii Werdeni Bremeni(4-2), Hoffenheimi(5-2) kui Paderborni(6-0) vastu. Bayernit vaevavad küll mõningad vigastused, kuid mitte midagi sellist, mis neil hoo maha peaks võtma. Manuel Neuer on siiani pikal vigastuspausil ning Jerome Boatengi vaevab pisivigastus ning ka tema kohal on mõningad küsimärgid. Arturio Vidalil peab mängu kollaste kaartide tõttu vahele jätma.

Wolfsburgi on uue treeneri Martin Schmidti all küll oma mängupilti parandanud, kuid viimases mängus saadud 1-3 kaotus Werdeni Bremeni vastu, tõukas nad jällegi väljalangemistsooni piiri peale. Meeskondade eelmises kohtumises suutsid Wolfsburgi mehed lõpetada Bayerni vastu oma toona kestnud kuuemängulise kaotuste seeria kui võõrsil võideldi välja üllatuslik 2-2 viik.

Enamike Bundesliga meeskondade põhiline küsimus Bayerni vastu on, et mitte see, et kas Bayern skoorib, vaid millal ta seda teeb? Meie arvame, et seekord skoorivad nad pigem teisel poolajal, sest Wolfsburg on käesoleval hooajal kodus kaotusekibedust pidanud maitsma kõigest 18% mängudest ning Bayern lööb enamiku oma väravatest teisel poolajal. Väärtust võib leida poolaja tulemusele panustades, et seis on 0-0 (3.85 @ Coolbet). Wolfsburg on bayerniga pidevalt jännis olnud (nagu enamik meeskondi) ning on viimases neljas omavahelises kohtumises viiest ka väravalöömisega ebaõnnestunud. Ennustame, et Bayern võidab selle mängu 3-0 (10.00 @ Coolbet). Mäng algab laupäeval 16:30.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!