Chievo vs Juventus Panustamisvihjed

ronaldo juve

Itaalia jalgpalliliiga Serie A alustab sel laupäeval hooaega eelmise hooaja 13. koha ja valitseva meistri kohtumisega.

Mängu kannab üle Sentana Eurasia algusega 19:00

Chievo ainukeseks eeliseks siin mängus võiks pidada koduväljakut. Siiski on teada, et enamus fänne tuleb vaatama hoopis Cristiano Ronaldo ametlikku debüüti Juventuse särgis. Peale klubivahetust tahavad kõik mängijad kohe esimeses mängus ennast fännidele tõestada ja ründajate puhul lõppeb see tihtipeale väravaga.

Oma uute klubide debüütides on löönud värava nii Neymar, Lukaku, Lacazette, Salah, Morata, Zlatan kui ka Wayne Rooney. Kindel on see, et ka Juventuse mängijad tahavad, et Ronaldo debüüt õnnestuks ning kõige rohkem tahab seda ta ise. See loob kõik eeldused, et Ronaldo skoorib.

Kuna tegemist on hooaja algusega, siis kõikide mängijate motivatsioon on väga kõrge. See tähendab, et nendes mängudes löövad nö. suured klubid väiksematele rohkem väravaid. Seda näitas ka eelmise hooaja algus, kui Juventus paugutas neli esimest mängu vähemalt kolm väravat. Ka seekord võiks oodata Juventuselt korralikku ning resultatiivset avamängu.

Valitsev meister on tuntud oma hea kaitse poolest ning sel hooajal taasliitus meeskonnaga Bonucci. See tähendab, et Chievol on väga raske siin mängus skoorida. Viimases viies  omavahelises kohtumises on Chievo seda suutnud vaid korra.

C.Ronaldo lööb kohtumise esimese värava ( 3.30 @ Coolbet)
Juventus üle 2.5 värava (2.17 @ Coolbet)
Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.56 @ Coolbet)

Panusta Chievo vs Juventus mängule riskivabalt!

Kui sul Coolbet`i spordiennustuskonto puudub, siis selle avamisel, saad tasuta riskivaba panuse 25€ väärtuses. Kaotada pole võimalik! Alusta, vajutades allolevale nupule.

KASUTA PAKKUMIST SIIT