Eibar vs FC Barcelona Spordiennustusvihjed

messi ja suarez

Peatreeneri Ernesto Valverdega eesotsas reisivad Barcelona mängijad Basimaale külla liigatabeli seitsmendal real asuvale Eibarile. Loe, mida meie tõenäoliselt nädalavahetuse kõige põnevamast Laliga mängust arvame.

Eibar on viimastel kuudel teinud midagi tõsiselt uskumatut. Kõikidele üllatuseks on nad tõusnud väljalangemise kandidaatide hulgast Euroopa Liiga koha pärast võitlevaks meeskonnaks. Ainult Barcelona ning Atletico Madrid on viimase 8 mänguga rohkem punkte teeninud kui nemad.

Barcelona edu Atletico ees on kahanenud seitsmele puntile. Muidugi on see üpriski kindel liidripositsioon, kuid sellega on nad siiski Madridi meeskonnale õrna võimaluse jätnud. Kui vahemaa oleks 10 punkti, oleks Ernesto Verde tõenäoliselt põhimeestel puhata lasknud, sest järgmisel nädalal kohtuvad nad Meistrite Liigas Chelseaga.

Paberil tundub see Barca jaoks üpriski raske mäng olevat, kuid meie nii ei arva. Nad pole Eibari vastu veel mitte kunagi mängu kaotanud ning erinevalt paljudest teistest, pole reis väiksesse Baskimaa linna veel neile ebameeldivaks kujunenud. Eibari taktika pole viimastel hooaegadel palju muutunud, seega arvata on, et Valverde mehed teavad mida oodata. Barcelona pole käesoleval hooajal veel Laliga kaotusekibedust tundnud ning tõenäoliselt see ka nii jääb. Olgugi, et neil pole palju suuri võite, on nad on löönud keskmiselt üle 2.5 värava mängus. Näeme väärtust panustada Barca võidule ning sellele, et võõrsilmeeskond lööb üle 1.5 värava (1.50 @ Coolbet).

Kuna Eibar on heas hoos olnud ning nad pole väravat löönud ainult ühes mängus viimasest kaheksast, siis eeldame, et nad suudavad vähemalt ühe kolli siin mängus ära lüüa. Loogiline oleks mõelda ka Barca võidule (1.51 @ Coolbet) ning mõlema meeskonna skoorimisele (1.78 @ Coolbet) panustamisele.

Luis Suareze šansid väravat lüüa tunduvad samuti väga head. Ta on skoorinud 13 väravat viimases 14 mängus ning usume, et ta saab jala valgeks ka seekord (1.82 @ Coolbet). Mäng algab laupäeval 17:15.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga