facebook

Jalgpalli MM Ajakava

Pühapäeval 20. novembril

A-grupp: Katar vs Ecuador (Al Bayti staadion, Al Khor; algus kell 19.00)

Esmaspäev 21. november

B-grupp: Inglismaa vs Iraan (Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan; algus kell 13.00)
A-grupp: Senegal vs Holland (Al Thumama staadion, Al Khor; algus kell 16.00)
B-grupp: USA vs Wales (Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan; algus kell 19.00)

teisipäeval 22. novembril

C-grupp: Argentina – Saudi Araabia (Lusail Iconic Stadium, Lusail; algus kell 10.00)
D-grupp: Taani vs Tuneesia (Education City Stadium, Al Rayyan; algus kell 13.00)
C-grupp: Mehhiko – Poola (staadion 974, Doha; algus kell 16.00)
D-grupp: Prantsusmaa vs Austraalia (Al Janoubi staadion, Al Wakrah; algus kell 19.00)

Kolmapäeval 23. novembril

F-grupp: Maroko – Horvaatia (Al Bayti staadion, Al Khor; algus kell 10.00)
E-grupp: Saksamaa vs Jaapan (Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan; algus kell 13.00)
E-grupp: Hispaania vs Costa Rica (Al Thumama staadion, Al Khor; algus kell 16.00)
F-grupp: Belgia vs Kanada (Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan; algus kell 19.00)

Neljapäeval 24. novembril

G-grupp: Šveits – Kamerun (Al Janoubi staadion, Al Wakrah; algus kell 10.00)
H-grupp: Uruguay vs Lõuna-Korea (Education City Stadium, Al Rayyan; algus kell 13.00)
H-grupp: Portugal – Ghana (staadion 974, Doha; algus kell 16.00)
G-grupp: Brasiilia vs Serbia (Lusail Iconic Stadium, Lusail; algus kell 19.00)

Reedel 25. novembril

B-grupp: Wales vs Iraan (Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan; algus kell 10.00)
A-grupp: Katar vs Senegal (Al Thumama staadion, Al Khor; algus kell 13.00)
A-grupp: Holland – Ecuador (Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan; algus kell 16.00)
B-grupp: Inglismaa vs USA (Al Bayti staadion, Al Khor; algus kell 19.00)

Laupäeval 26. novembril

C-grupp: Tuneesia – Austraalia (Al Janoubi staadion, Al Wakrah; algus kell 10.00)
C-grupp: Poola – Saudi Araabia (Education City Stadium, Al Rayyan; algus kell 13.00)
D-grupp: Prantsusmaa vs Taani (staadion 974, Doha; algus kell 16.00)
C-grupp: Argentina vs Mehhiko (Lusail Iconic Stadium, Lusail; algus kell 19.00)

Pühapäeval 27. novembril

E-grupp: Jaapan vs Costa Rica (Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan; algus kell 10.00)
F-grupp: Belgia vs Maroko (Al Thumama staadion, Al Khor; algus kell 13.00)
F-grupp: Horvaatia vs Kanada (Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan; algus kell 16.00)
E-grupp: Hispaania vs Saksamaa (Al Bayti staadion, Al Khor; algus kell 19.00)

Esmaspäev 28. november

G-grupp: Kamerun vs Serbia (Al Janoubi staadion, Al Wakrah; algus kell 10.00)
G-grupp: Lõuna-Korea vs Ghana (Education City staadion, Al Rayyan; algus kell 13.00)
H-grupp: Brasiilia vs Šveits (staadion 974, Doha; algus kell 16.00)
H-grupp: Portugal vs Uruguay (Lusail Iconic Stadium, Lusail; algus kell 19.00)

teisipäeval 29. novembril

A-grupp: Holland – Katar (Al Bayti staadion, Al Khor; algus kell 15.00)
A-grupp: Ecuador vs Senegal (Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan; algus kell 15.00)
B-grupp: Wales vs Inglismaa (Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan; algus kell 19.00)
B-grupp: Iraan vs USA (Al Thumama staadion, Al Khor; algus kell 19.00)

Kolmapäeval 30. novembril

D-grupp: Austraalia – Taani (Al Janoubi staadion, Al Wakrah; algus kell 15.00)
D-grupp: Tuneesia vs Prantsusmaa (Education City Stadium, Al Rayyan; algus kell 15.00)
C-grupp: Poola – Argentina (staadion 974, Doha; algus kell 19.00)
C-grupp: Saudi Araabia vs Mehhiko (Lusail Iconic Stadium, Lusail; algus kell 19.00)

Neljapäeval 1.detsember

F-grupp: Horvaatia vs Belgia (Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan; algus kell 15.00)
F-grupp: Kanada vs Maroko (Al Thumama staadion, Al Khor; algus kell 15.00)
E-grupp: Costa Rica vs Saksamaa (Al Bayti staadion, Al Khor; algus kell 19.00)
E-grupp: Jaapan vs Hispaania (Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan; algus kell 19.00)

Reedel, 2. detsembril

G-grupp: Lõuna-Korea vs Portugal (Education City Stadium, Al Rayyan; algus kell 15.00)
G-grupp: Ghana vs Uruguay (Al Janoubi staadion, Al Wakrah; algus kell 15.00)
H-grupp: Serbia vs Šveits (staadion 974, Doha; algus kell 19.00)
H-grupp: Kamerun – Brasiilia (Lusail Iconic Stadium, Lusail; algus kell 19.00)

16. voor

Laupäeval 3 detsember
49 – A-grupi võitjad ja B-grupi teise koha võitjad (Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan; algus kell 15.00)
50 – C-grupi võitjad ja D-grupi teise koha võitjad (Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan; algus kell 19.00)

Pühapäeval 4. detsembril
52 – D-grupi võitjad ja C-grupi teise koha võitjad (Al Thumama staadion, Doha; algus kell 15.00)
51 – B-grupi võitjad ja A-grupi teise koha võitjad (Al Bayti staadion, Al Khor; algus kell 19.00)

Esmaspäev 5. detsember
53 – E-grupi võitjad ja F-grupi teise koha võitjad (Al Janoubi staadion, Al Wakrah; algus kell 15.00)
54 – G-grupi võitjad ja H-grupi teise koha võitjad (staadion 974, Doha; algus kell 19.00)

Teisipäev 6. detsember
55 – F-grupi võitjad vs. E-grupi teise koha võitjad (Education City Stadium, Al Rayyan; algus kell 15.00)
56 – H-grupi võitjad G-grupi teise koha vastu (Lusail Iconic Stadium, Lusail; algus kell 19.00)

Veerandfinaalid

Reedel 9 detsember
58 – võitjad 53 vs võitjad 54 (Education City Stadium, Al Rayyan; algus kell 15.00)
57 – võitjad 49 vs võitjad 50 (Lusail Iconic Stadium, Lusail; 19.00)

Laupäeval 10 detsember
60 – võitjad 55 vs võitjad 56 (Al Thumama staadion, Doha; algus kell 15.00)
59 – 51 võitjad