Real Madrid vs PSG spordiennustusvihjed

Kohtumine nende kahe supertiimi vahel võib kujuneda kõige põnevamaks vastasseisuks, mida käesoleva Meistrite Liiga hooaja jooksul näinud oleme. Kaks suurimat tiitlipretendenti kohtuvad omavahel juba kaheksandikfinaalis. Olgugi, et me oleme selle vastasseisu pärast ülimalt elevil, on natukene ka kahju, et üks neist meeskondadest nii varakult kotid pakkima peab.

Tiitliomanikud on sel hooajal suhteliselt mannetult esinenud ning ka oma alagrupp lõpetati “alles” teisel kohal Tottenhami järel samal ajal kui PSG on lõpuks ometi, pärast aastatepikkust kulutamist, piisavalt tugev, et teda tõsiseks tiitlisoosikuks pidada.

PSG võitis Bayern Muncheni ees oma alagrupi ülimalt kindlalt. Viimaseid võideti kodus lausa 3-0. Superstaaridega nagu Neymar, Mbappe ning Cavani on nad ükskõik kui tugeva kaitse vastu surmavalt ohtlikud. Esimene mäng toimub Hispaanias seega see annab Ronaldo & Co-le võimaluse enne Pariisi sõitu PSG eneseusku allapoole tõmmata.

Võrreldes meeskondade koduliigade ning ka Meistrite Liiga alagrupifaasi vorme, on tõenäoliselt üpriski aus öelda, et PSG on selles paaris favoriit. Sellegipoolest oleme siiski play-off faasis ning siin võib hoopiski kogemus olla otsustavaks faktoriks. Kogemus, mida Real Madridi mängijatel on külluses. Real Madrid on siiski Real Madrid ning Ronaldo on isegi oma halbadel päevadel üks ohtlikumaid mängijaid maailmas.

PSG on võitnud 14 oma viimasest 15. mängust. Võõrsil on nende käesoleva hooaja saldoks 16 võitu, 2 viiki ning 3 kaotust. Real Madrid on viimasest kuuest kodumängust kaotanud koguni kolm nii, et meie ennustame, et selle mängu võidab PSG 2-1(12.00 @ Coolbet).

Väravatelööjaks pakuksime Christiano Ronaldot(2.05 @ Coolbet), kes on mängides Bernabeul alati ülimalt ohtlik ning Kylian Mbappet(2.40 @ Coolbet), kes on skoorinud 12 Meistrite Liiga mänguga 10 väravat.

Mis iganes see tulemus ka olema ei saa, ootame sellest vastasseisust ühte legendaarset tulevärki!

Kui sa pole coolbetis veel sissemakset teinud, siis tee oma ennustus, kasutades meie eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi. PAKKUMIST SAAD KASUTADA KA MÄNGU AJAL!

VÕTA TASUTA RISKIVABA PANUS

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga