Watford vs Chelsea Spordiennustuse Vihjed

Paljud ilmselt küsivad juba, et kaua Roman Abramovitšil kannatust jätkub ning kas Antonio Contel on lennukipilet Itaaliasse juba broneeritud. Kui Watfordi vastu peaks samuti ebarahuldav tulemus tulema, siis meie küll ei suuda uskuda, et vene oligarh seda jampsi kaua kannatab. Ta pole just tuntud kui kõige pikema süütenööriga mees Maa peal.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Watfordi tasapisine langus jätkus kui nädala keskel tehti Stoke`ga 0-0 viik, mis oli nende neljandaks järjestikuseks võiduta mänguks ning surus nad relegatsioonitsoonile aina lähemale. Nende 11. Positsioon võib küll üpriski kindlana tunduda, kuid nad on Championshipi langemise lahingust kõigest 4 punkti kaugusel.

Hooaja alguses olid kollased herilased, võõrsil mängides, ülimas hea hoos, kuid preaguseks hetkeks mängivad nad kodus siiski paremini. Sellegipoolest on nad kodus võitnud kõigest 3 EPL mängu, viigistades 4 ning olles kaotanud 5.

Selle halva seeria põhjuseks on suurel määral nende sõelapõhjale sarnanev kaitsemäng. Nad on hooaja käigus kõigest 2 korda oma värava puutumatuna hoidnud ning Vicarage Road`il on sisse lastud koguni 25 väravat.

Chelsea mäng nädala keskel läks isegi rohkem aia taha kui Watfordi oma. Nad läksid mängule ilma ainsa puhta ründajata, kuid tõeliseks komistuskiviks osutus hoopis kaitsemäng. Kui sa ikka kodus Bournemonth`il 3 vastuseta väravat lased lüüa, siis sorry, sinu koht ei ole EPL esinelikus.

Üleminekuakna lõpus suudeti küll värvata Oliver Giroud Arsenalist, kuid olles küll uskumatult efektiivne ründaja, siis ka tema on väga tihti pahuksis vigastustega ja vaevalt mees, kes Arsenalist välja praagiti, Chelsea päästeingliks osutub.

Hetkel tundub ta küll terve olevat ning kuna ta sobib Chelsea mänguga ülihästi(Chelsea on löönud käesoleval hetkel kõige rohkem peaga väravaid ning Giroud on enim peaga löönud väravaid mängija Premier League`s), siis meie panustame, et just tema lööb oma debüüdil värava(Oliver Giroud skoorib esimesena 4.75 @ Coolbet).

Tõenäoliselt ei saa see kohtumine Chelsea jaoks olema lihtsate killast. Nad on võitnud kõigest ühe oma viimasest neljast kohtumisest Premier League`is ning ka oma väravata puutumatu hoidmine ei tundu väga tõenäoline. Viimasest kuuest võõrsil peetud mängust on Chelsea`le värav löödud neljas ning ka Watford pole just maailma kindlama kaitsega meeskond. Samas suudavad ka nemad ise skoorida. Ennustame, et mõlemad meeskonnad skoorivad(1.85 @ Coolbet) ning mängu tulemuseks 2-2(17.00 @ Coolbet).

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga