Valencia vs Barcelona Spordiennustuse Vihjed

Copa Del Rey poolfinaali korduskohtumine Barcelona ning Valencia vahel peaks tulema tunduvalt avatuma mänguga, kui seda oli esimene mäng Barcelonas. Meie igatahes ootame sellest vastasseisust rohkem väravaid kui seda oli esimeses matšis.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Pärast suurepärast hooaja algust, on Valencia rong tuure kõvasti maha võtnud ning nad on kõikide võistluste peale kokku kaotanud järjest 5 mängu. Poolfinaali esimene kohtumine lõppes Barcelona võiduga 1-0 nii, et kui katalaanidel õnnestub oma värav puhtana hoida, siis koht finaalis on nende.

Barcelona sihib neljandat järjestikkust Copa Del Rey tiitlit ning selle vastu panustada julgevad vaid vapraimad. Kui keegi veel kõhkleb Ernesto Valverde sihikindluses Copa Del Rey võita, siis fakt, et ta andis Messile viimases liigamängus puhkust, peaks ka viimaste kahtlejate suud lukustama. Kui esimeses kohtumises oleks suurem edu saavutatud, siis tõenäoliselt näeks me tänaõhtuses mängus nõrgema koosseisuga Barcelonat, kuid üksainuks Luis Suarez`i poolt löödud värav tagab selle, et katalaanid alustavad Valencias oma parimas koosseisus.

Olgugi, et Barca suutis kodus kõigest ühe värava lüüa, hoiti ka oma võrk puutumatuna ning kui nad peaksid võõrsil samuti skoorima, siis oleks Valencia lootused praktiliselt kustunud. Valencia viimase aja vormi vaadates, on neid väga raske eelistada. Viie mänguline kaotuste seeria pole just see vorm, mille pealt Barcelonat üle mängima minna. Eriti, kui viimased on käesoleval hooajal väga head olnud ning näidanud lisaks heale ründemängule ka suurepärast kaitset, olles kaotanud kõigest 1 mängu, milleks oli viimane liigakohtumine Espanyoli vastu.

Barca on võitnud 11 mängu nende viimasest neljateistkümnest ning  kõik 3 viigistatud kohtumist on peetud mitte nende kõige tugevamas rivistuses.

Kõike eelnevat arvesse võttes tundub Barcelona võidu(1.68 @ Coolbet) ning alla 3.5 värava(1.66 @ Coolbet) peale panustamine üpriski mõistlik olevat. Nende viimases viies mängus kuuest on löödud alla 3.5 värava ning kuna nad panevad käesoleval hooajal rohkem rõhku kaitsetööle, siis polegi väravatesajud nii varmad tulema.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga