Liverpool vs Tottenham Spordiennustus Vihjed

Eile oli meie jälgijatel järjekordselt üks hea päev. Nimelt panime oma EPL ennustustega, teist korda käesoleva nädala jooksul, 100% täppi. Loodetavasti suudame head hoogu jätkata ja tänasedki vihjed toovad meie lugejatele kasu.

Liverpool vs Tottenham

Tottenham loodab pärast tänast kohtumist ennast uuesti esimese nelja meeskonna seast leida kui piike ristatakse Ragnar Klavani kodumeeskonna Liverpooliga. Loe edasi ning saad teada, mida meie mängust arvame.

Liverpoolil on käsil järjekordne suurte tõusude ning mõõnadega aasta. Kõik algas vägagi hästi kui suhteliselt kerge vaevaga alistati Burnley ning Everton ning kirsiks tordile suudeti esimese meeskonnana alistada ka seni võitmatuna püsinud Manchester City. Pärast seda demostreeriti jällegi kaalukausi teist poolt kui kaotati liiga outsaiderile Swansea`le ning seejärel langeti FA Karikasarjast häbistava 2-3 kaotusega West Bromi vastu. Jaanuar lõpetati siiski positiivsete nootidega kui võideti Huddersfieldi 3-0.

Tulenevalt sellest, et Klopp ei pea enam ühegi koduse karikasarja pärast pead vaevama, saab ta nüüd rahulikult peadselt algavale Meistrite Liigale ning Premier League`le keskenduda.

Liverpool on hetkel Premier League`s 3. kohal, 6 punkti kaugusel teist kohta hoidvast, kuid ühe mängu rohkem pidanud, Manchester Unitedist. Tottenhamist eraldab neid kõigest 2 pügalat. Ka Arsenal võib veel esineliku koha võitlusesse siseneda, nii et lahing järgmise aasta Meistrite Liiga koha pärast võib ägedaks osutuda.

Tottenham on tõenäoliselt hetkel pilvedes, sest Manchester United pandi kodus niiviisi paika, et seisul 2-0 tundus, et Manu hoidis pigem seisu kui üritas seal midagi tagasi lüüa. Mäng, milles Christian Eriksen lõi EPL ajaloo läbi aegade kiiruselt kolmanda värava, oleks pigem võinud lõppeda veel suurema skooriga kui ta seda tegi.

Pärast šokeerivat viiki Newport vastu FA Karikasarjas oli see Spursi jaoks kindlasti avasüli vastuvõetud tulemus ning paremat esitlust oleks raske loota olnud, nii et kindlasti ei reisi nad Anfield`ile kaotusemõtteid mõlgutades.

On igati tõenäoline, et näeme täna korralikku väravatesadu. Kui mitte äikesetormi väärilist, siis vähemalt korraliku paduka peaksime kätte saama. Liverpool on löönud viimase kolme mängu jooksul märkimisväärsed 15 väravat, samas kui Tottenham on skoorinud viimases 6 võõrsil peetud kohtumises üheksal korral ning võrgust välja pidanud korjama kokku 8 palli.

Spurs on viimases kaheksas võõrsil mängus suutnud oma värava puhtana hoida kõigest kahel korral ning arvestades Liverpooli viimase aja skoorimisvormi, siis vaevalt see neil ka sel korral õnnestub. Samas on Tottenham löönud ka pea igas nendes kaheksas mängus värava, seega nii panused rohkemale kui 2.5 väravale(1.60 @ Coolbet), mõlema meeskonna skoorimisele(1.48 @ Coolbet) kui ka 2-2 viigile(25.00 @ Coolbet) on päevakohased.

Kui soovid panustada väravalööjale, siis parimat väärtust pakub hetkel Mohamed Salah(2.17 @ Coolbet). Ta on löönud 7 väravat Liverpooli viimases seitsmes koduses kohtumises ning juhib ka meeskonna väravalööjate edetabelit 19 EPL väravaga. Ennustame, et ta lööb värava ka käesolevas mängus.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga