Venemaa – Horvaatia panustamisvihjed

Venemaa jõudis tubli esitusega veerandfinaali, kuid üleliia optimismiks põhjust ei ole. Mitte Venemaa ei olnud hea, vaid Hispaania oli lihtsalt nii kehva. Kõik ootasid, et Hispaania paneb lõpuks kaheksandikfinaalis õige käigu sisse, kuid tuli välja, et seda ei olegi.

Suureks ohumärgiks on ründeteravuse puudumine. Hispaania vastu suudeti raamidesse lüüa 120 minuti jooksul vaid üks kord ja see oli penalt, mis ka ära realiseeriti. Horvaatia kaitse on veel kvaliteetsem ning Venemaa koondise peatreener peab midagi uut välja mõtlema.

Nagu arvata oligi, siis Horvaatiale ei sobinud favoriidi seisvusega mängule minna ning edasipääs tuli väga-väga raskelt. Eriti halvasti mõjus neile Taani ülikiire värav, mis tegi Horvaatia terveks mänguks liiga ettevaatlikuks. Kui nad ka Venemaa vastu liiga ettevaatlikult mängima hakkavad, siis ei suuda nad oma paremust maksma panna.

Usun, et Horvaatia treener ja mängijad tegid eelmisest mängust omad järeldused ja Venemaa vastu tullakse julgemalt mängule. Favoriidid peavad hakkama mängu dikteerima, sest neil on rohkem kvaliteeti ja võimsust.

Venemaa peatreener võib järjekordselt taktikaga täppi panna, kuid sellest jääb väheks. Horvaatia meeskonnas on nii palju rohkem kvaliteeti, et nad suudavad ka oma keskmise mänguga Venemaa üle mängida.

  • Horvaatia võit (2.26@Coolbet)
  • Venemaa ei löö väravat (2.19@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga