Rootsi – Inglismaa panustamisvihjed

Rootsi tugevus on jätkuvalt hea kaitse, mida on suudetud mängida ka suure pinge all ning meeskondlik tegutsemine. Küsimused on õhus rünnaku poole pealt. Šveitsi suutsid nad võita õnnelikust väravast. Inglismaa vastu on neil vaja rünnakul perfektset esitust.

Inglismaa murdis oma penaltite needuse ning see vabastas nad lõpuks suurimatest pingetest. Neil on hea võimalus ka poolfinaali edeneda, sest Rootsi ei ole just kõige raskem vastane arvestades järelejäänud meeskondi.

Kui siiamaani on Inglismaa olnud väga tugev standardolukordades, siis Rootsi vastu kaob arvatavasti see eelis ära. Rootslased on pikad ja kaitses hästi distsiplineeritud ehk Inglismaa hakkab äärtest tsenderduste asemel ründama rohkem keskelt, soovides oma tehnilised oskused maksma panna.

Rootsi eesmärk on hoida nii kaua kui võimalik mäng 0:0 peal. Nad teavad, et kui nad hakkavad viigiseisult riskeerides väravat otsima, siis see maksab neile valusalt kätte. Arvatavasti peab Rootsi avapoolaja vastu, kuid teisel poolajal pannakse jõujooned paika.

  • Poolaeg/Täisaeg – Viik/Inglismaa (4.5@Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.25@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga