Vaata kuidas Horvaatia president koos Modrici ja ülejäänud meeskonnaga riietusruumis võitu tähistas

Horvaatia jalgpallikoondise president

Panusta Prantsusmaa 🇫🇷 vs Belgia 🇧🇪 mängule riskivabalt!

Kui sul Coolbeti spordiennustuskonto puudub, siis selle avamisel, saad tasuta riskivaba panuse 20€ väärtuses. Kaotada pole võimalik! Alusta, vajutades allolevale nupule.

KASUTA PAKKUMIST SIIT

Horvaatia ajaloo esimese naissoost presidendi Kolinda Grabar-Kitarovici tähistamine, pärast ajaloolist võitu jalgpalli MM-il Venemaa üle, on sotsiaalmeedias laineid löömas.

Horvaatia värve kandnud president istus kohtumise ajal FIFA presidendi Gianni Infantino paremal käel, samal ajal kui Venemaa asepresident Dmitry Medvedev istus vasakul.

Terve mängu kestel rõõmustas Kolinda Grabar-Kitarovic oma meeskonna edu üle ning mitte just kõiga tagasihoidlikumal moel – tõustes püsti, plaksutades käsi ning ergutades karjudes oma meeskonda.

Kui horvaadid lõid teisel poolajal värava ning läksid mängu 2-1 juhtima ei pidanud naine liiaks teha ka väikestviisi võidutantsu. Medvedevile see muidugi lõbu ei pakkunud.

Mäng lõppes penaltitega, mille Horvaatia 4-3 võitis.

Kuigi tema tähistamist tribüünidel oli juba igati lõbus vaadata, siis see polnud midagi võrreldes sellega, millega riietusruumis hakkama saadi.

Videodel, mis sotsiaalmeediasse on lekkinud, näeb suurepäraselt kuidas president hüppab riietusruumis, koos mängijatega, üles-alla, olles ise puntra keskel.

Horvaatial on nüüd suurepärased võimalused teha MM-il ajalugu ning saavutada riigi läbi aegade parim koht MM finaalturniiril. Võit poolfinaalis Inglismaa vastu tagaks selle juhtumise.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga