Venemaa – Egiptus panustamisvihjed

Venelaste pidu võib täna jätkuda Egiptuse vastu, kui alagrupi liidrina minnakse vastu ülitähtsale kohtumisele Egiptuse vastu. Pall pannakse mängu kell 21:00.

Peale suurt 5:0 võitu Saudi-Araabia üle on hea mängule tulla. Pingeid on kõvasti vähem ja enesekindlus üsna kõrge. Esitus oli väga meeskondlik ja taktika töötas laitmatult. Egiptus sai samal ajal valusa 0:1 kaotuse Uruguaylt ning täna minnakse mängu võitma. Kuna MM-il loeb võrdsete punktide korral esimese asjana väravatevahe, siis viigist Egiptusele väga kasu ei ole.

Mo Salah tuleb Egiptust päästma ning ründemängu toetama. Just see oligi esimesest kohtumisest puudu. Samas on teada, et Venemaa peaks rahul olema ka viigiga ning nemad nii palju riskima ei pea. Pigem oodataksegi kaitses oma võimalusi kontrarünnakuteks ning loodetakse nende pealt mäng ära teha. Muidugi tohutu rahvamass toetamas. Kõik trumbid on Venemaa käes.

  • Venemaa võit (2.19@Coolbet)
  • Teisel poolajal rohkem väravaid (2.2@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga