Poola – Senegal panustamisvihjed

Alagruppide esimene voor lõppeb Moskvas, kus kell 18:00 algavas mängus kohtuvad Poola ja Senegal.

Poola sõpruskohtumised on jätnud üsna ebakindla mulje. Endale lastakse lubamatult palju väravaid lüüa. Vaid ühes kohtumises viimasest viiest on suudetud taga nulli hoida. Rünnak sõltub veidikene liiga palju Robert Lewandowskist, kuid nii kaua kui tema ära lööb, on kõik hästi. Siiski muretsemiseks põhjust ei tohiks olla, sest tähtsates mängudes on alati oma ära tehtud ning alagrupp on vägagi jõukohane.

Senegali koosseisust leiab väga korralike Euroopa klubide mängijaid. Põhimõtteliselt kogu keskväli tuleb Premier League´st ja muidugi ründaja Sadio Mane Liverpoolist. Peale 2002.a jalgpallimaastikult kadunud meeskond on ennast taas pildile mänginud ning seda suuresti tänu peatreenerile, kes kuusteist aastat tagasi Senegali veerandfinaali tüüris. Just treenerite meeskonna asjatundlikus on Aafrika meeskonnast taktikaliselt väga kvaliteetse koondise teinud.

Poolale üsna tähtis, kuid raske mäng. Pigem mängib kaks võrdset meeskonda ning oodata on pingelist kohtumist. Tõenäoline on skoor 1:1.

  • Kohtumine jääb viiki (3.18@Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.2@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga