Portugal – Maroko panustamisvihjed

Portugal võib peale esimest vooru küllaltki rahul olla. Mängiti küll Hispaaniaga viiki, kuid oldi väga lähedal kaotusele. Maroko vastu tuleb tähtis, kuid arvatavasti lihtsam mäng. Neile tekib kohtumise jooksul palliga üsna palju ruumi ja sellist mängu Portugal armastab.

Maroko on raskes seisus. Nüüd peab lootma, et suudetakse suurtelt punkte röövida. Portugali vastu minnakse kõige pealt kaitsest lähtuvalt mängima, kuid mida aeg edasi, seda rohkem riske peavad nad võtma. Esimene mäng näitas, et mängijatel on väga head tehnilised oskused ning nad tunnevad ennast palliga mängides mugavalt.

Esimene poolaeg on oodata pigem kinnist mängu ja tulevärk hakkab pihta teisel poolajal. Kuna Portugal mängis Hispaaniaga viiki, siis tahetakse kindlasti ka võimalikult palju väravaid lüüa, et lõpuks alagrupp ära võita. See tähendab, et rünnatakse kuni lõpuvileni välja, mitte ei jääda seisu hoidma.

  • 2.Poolaja võidab Portugal (1.98@Coolbet)
  • Väravate arv üle 2.5 (2.25@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga