Venema juhib Saudi-Araabia vastu poolajale minnes 2-0

Venemaa ning Saudi-Araabia vahelises MM-i ava kohtumises on esimene poolaeg lõppenud. Venemaa suundub poolajale 2-0 eduseisus.

Kohtumise esimesed 10 minutit möödusid üpriski rabedalt, kuid sellegipoolest aktiivselt. Mõlemad meeskonnad üritasid initsatiivi haarata, kuid eriliselt ohtlike olukordi tekitada ei suudetud.

12. minutil suutis Venemaa koondis mängu juhtima minna kui Gazinskiy jäi, vastaste kaitsja komistamise tõttu, karistusalas vabaks ning suunas palli kindlalt peaga võrku.

Ka edasi kulges kohtumine pigem Venemaa taktikepi all. Saudi-Araabia ohtlikuim olukord tekkis 21. minutil kui Alsahlawi pealöök lendas napilt venelaste väravast mööda.

Venelased olid 24. minutil sunnitud tegema vahetuse kui näiliselt reievigastusega pidi platsilt lahkuma Dzagojev. Tema asendajaks tuli platsile Cheryshev.

43. minutil lõid venelased teise kui suurepärase kontraga õnnestus vastased olukorrast välja mängida ning vahetusest sisse tulnud Cheryshev tegi seisuks 2-0.

Esimese poolaja kokkuvõtteks võib öelda, et venelased igati väärivad eduseisu. Saudi-Araabial on olnud kõigest üks tõsisem võimalus. Samas tuleb tõdeda, et sarnase mängupildiga võib venelastel, tugevamate vastaste vastu läheb raskeks minna.

Kui sa pole veel meie spordiennustuse pakkumist kasutanud ning sul coolbeti konto puutub, siis vajuta allolevale nupule ning saad käesolevale mängule 20€ ulatuses riskivaba panuse teha!