Egiptus – Uruguay panustamisvihjed

A-alagrupi kindel favoriit on Uruguay. Luis Suareze ja Edinson Cavani väärilist ründepaari pole antud grupis kellelgi vastu panna. Diego Godin ja Gimenez keskkaitses on samuti suurepärane kooslus. Lisaks on neil hea tasakaal kogenud ning nooremapoolsetest mängijatest. See aasta on peetud vaid kolm kontrollkohtumist, kuid kõik need on ka võidetud.

Egiptusest rääkides ei saa üle ega ümber Mo Salah´st. Hetkel ei ole veel kindel, kas ta kohtumises kaasa teeb, kuid väidetavalt on ta vigastusest paranenud. Ülejäänud meeskond jääb tasemelt Uruguai meestele kindlalt alla. Egiptus on edukas Aafrikas mängides, kuid nii Euroopa kui Lõuna-Ameerika meeskondade vastu jäädakse hätta.

Uruguai võidukoefitsent on üsna kindla peale minek. Lisaks ei näe me võimalust, et selles kohtumises lüüakse alla kahe värava, hoolimata sellest, kas Salah mängib või mitte. Meeskondade tasemevahe ja mängustiil soosib väravaid. Väikese lisapanusena võiks mõelda Suareze või Cavani väravale.

  • Uruguay võit (1.65@ Coolbet)
  • Üle 2 värava (1.85@ Coolbet)*kahe värava puhul raha tagasi.
  • L.Suarez lööb värava (2.15@ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga