Hispaanlased lasid 1 päev enne MM-i algust oma peatreeneri lahti

Uskumatu, aga tõsi. Hispaania jalgpalliliit teatas, et lõpetas rahvuskoodise peatreeneri, Julen Lopeteguiga, lepingu kuna too kirjutas esimeste selja taga alla lepingule Real Madridiga.

Hispaania Jalgpalliliit oli ääretult pettunud, kuidas nende, nüüdseks endine, peatreener Real Madridiga lepingu sõlmis. Nimelt teatas mees toimuvasat Hispaania jalgpalliliidule kõigest 5 minutit enne avalikkust teadvustamist.

Räägitakse, et Hispaania koondise mängijad, eesotsas Sergio Ramosega, astusid peatreeneri kaitseks välja, kuid ilmselgelt sellest ei piisanud. Hispaania jalgpalliliidu president Luis Rubiales ütles, et otsus oli ülimalt raske, kuid seda oli vaja teha.

Julen Lopetegu sai Hispaania koondise peatreeneriks 2016. aastal kui Vincente del Bosque sellest toolist loobus. Tema käe all võideti 20. mängust 14.

Koondiseohjad peaks nüüd tõenäoliselt üle võtma Hispaania U21 koondise peatreener Albert Celades. Igatahes üritatakse muuta nii vähe kui võimalik, et mitte koondist veelgi rohkem rütmist välja lüüa.

Loe ka: Venemaa vs Saudi-Araabia panustamisvihjeid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga