Tottenham vs Arsenal Spordiennustuse Vihjed

Tottenhamil õnnestus nädala keskel toimuvas FA Karika 4. ringi korduskohtumises Newport County alistada ning sellega häbist pääseda. Fakt, et st Spurs vajas Newporti alistamiseks korduskohtumist on muidugi murettekitav, kuid võit on võit ning nad on lisaks sellele elus ka Meistrite Liigas, nii et veebruari keskel on neil veel piisavalt sarju järel, et üks edukas hooaeg korda saada.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Eelmise nädalavahetusel võõrsil tehtud vastuoluline viik Liverpooliga oli samuti Spursi jaoks pigem tervitatav tulemus ning sellele eelnev suurepärane võit Manu üle, on Tottenhami kergitanud kõigest 1 punkti kaugusele Meistrite Liiga kohast. Nüüd ootab ees üks tõsiselt vihane Põhja-Londoni derby.

Olenemata sellest, et Spurs on viimasest viiest mängust võitnud vaid kaks, on nad oma mängu Wenbleyl, võrreldes hooaja aglusega, kõvasti parandanud. Nad on kodus püsinud juba 12 EPL mängu kaotuseta ning viimased kaheksa kümnest on võidetud. Nad on kodus võitnud nii Liverpooli kui Man Unitedit seega Arsenal sobiks alistatute nimekirja suurepäraselt.

Arsenalil on käimas üks järjekordne ülimalt turbulentne hooaeg, mis korraks tundus, et kisub ikka täielikult kiiva kui Alexis Sanchez jaanuaris klubist lahkus, kuid üllatuslikult on nad pärast seda isegi paremaks saanud. Evertonist joosti eelmisel nädalavahetusel üle nagu kummuli olevast põrnikast ning sellega koos on nad võitnud kolm oma viimasest neljast kohtumisest. Muidugi, kõik need võidud on tulnud kodus mängides. Võõrsil on Arsenal üpriski halb olnud.

Nad on võõrsil isegi nii halvad olnud, et kodust eemal on võidetud kõigest 3 mängu terve hooaja peale. Nende kaotuste hulka kuuluvad ka viimased 2 võõrsil mängu Bournemouthi ning Swansea vastu. Sellest tulenevalt ennustame meie, et Spurs võidab selle mängu.

Kuigi tegemist on ühe vihaseima vastasseisuga Premier League`is siis arvame, et seekord palju väravaid ei sünni. Spursi kolmeteistkümnest kodus mängitud kohtumisest, on poolajale mindud 0-0 seisuga viiel korral. Arsenal on võõrsil koguni kuuel korral väravateta mänguga poolaja vileni jõudnud. Ennustame, et poolajal on mäng viigis(2.40 @ Coolbet) ning mängu võidab Tottenham(2.05 @ Coolbet). Täpseks skooriks pakume seekord 2-1 Tottenhami kasuks(11.00 @ Coolbet).

Siililegi on selge, et Harry Kane on esimene mees nendest satsidest, kes värava võiks lüüa. Ta lõi eelmisel nädalavahetusel oma sajandi Premier League`i värava ning kokku 22 värava käesoleval hooajal. Lisaks sellele on ta värava löönud, viimasest kuuest mängust Arsenali vastu, viiel korral. Kane skoorib mistahes ajal 1.72 @ Coolbet.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!