Prantsusmaa – Belgia panustamisvihjed

Esimene põnev poolfinaal on algamas. Finalisti selgitavad staaridest pungil meeskonnad Prantsusmaa ja Belgia. Kohtumine algab 21:00.

Kui Prantsusmaale peaks mõni ebamugav vastane olema, siis on selleks kindlasti Belgia. Argentinal jäi Prantsusmaa alistamiseks kaitsevõimekusest puudu. Uruguayl vastupidi ründevõimsusest puudu. Belgial on aga need mõlemad liinid paremini mehitatud ja on kindel, et tuleb võrdsete lahing.

Belgia on sellise koondisega esmakordselt nii kaugele jõudnud ja siin võivad hakata mängima kogemused. Klubis on küll mehed vastutavates rollides ja mängivad kõrgetasemelisi kohtumisi, kuid Prantsusmaa mängijatel on võtta finaalikogemus kahe aasta tagusest Euro 2016 finaalist.

Samas alistasid nad eelmises voorus suurfavoriit Brasiilia ja peale seda ollakse enesekindlust täis. Nad teavad, et hea mängu puhul võivad nad finaali jõuda. Kvaliteeti Prantsusmaa alistamiseks on.

Otsustavaks saab meeskondade taktikaline valik ja selle täitmine. Eeldatavalt hakkab Prantsusmaa mängu domineerima, kuid Belgia võlgu ei jää. Kindlasti üheks märksõnaks on olukordade ära realiseerimine. Seni on Prantsusmaa selles parem olnud. Meeskonnad, kes nii kaugele jõuavad, on suutelised värava lööma ükstapuha mis Maailma koondisele.

  • Esimene poolaeg viik (2.08@Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.87@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga