facebook

Jalgpalli MM 2018 Uudised

Jalka MM Finaali Panustamisvihjed – Prantsusmaa vs Horvaatia

Kaks tugevaimat meeskonda on selgunud ja nemad selgitavad juba pühapäeval kell 18:00 järgneva nelja aasta valitseva Maailmameistri.

Prantsusmaa on viimase kahekümne aasta jooksul kolmandat korda MM finaalis. Hetke saldo on üks võit ja üks kaotus. Samuti mängiti üsna sarnase meeskonnaga … Loe edasi

Metsikud Videod Horvaatide Eilsest Rõõmupeost tähistamaks MM-i Finaali jõudmist

Täna öösel vaevalt, et ükski horvaat magada sai. Nimelt jõuti riigi ajaloos esmakordselt Jalgpalli Maailmameistrivõistluste finaali.

Isegi kui kellelgi selles väikses riigis peaks jalgpallist ükskõik olema, siis pidu, mis poolfinaalile järgnes, hoidis tõenäoliselt neidki silma looja laskmast.

Metsik pidu toimus … Loe edasi

Inglismaa Unistus Purunes. Poolfinaal Horvaatia vastu kaotati 1-2

Inglismaa laeks käesoleval MM-il jäi poolfinaal. Eile õhtul kaotati lisaajal Horvaatiale 1-2. Horvaatide jaoks on see esimene kord Jalgpalli Maailmameistrivõistluste finaalis mängida.

Mäng algas inglaste jaoks igati hästi kui 6. minutil, üks MM-il enim säranud mees, Kieran Trippier saareriigi meeskonna … Loe edasi

Prantsusmaa – Belgia panustamisvihjed

Esimene põnev poolfinaal on algamas. Finalisti selgitavad staaridest pungil meeskonnad Prantsusmaa ja Belgia. Kohtumine algab 21:00.

Kui Prantsusmaale peaks mõni ebamugav vastane olema, siis on selleks kindlasti Belgia. Argentinal jäi Prantsusmaa alistamiseks kaitsevõimekusest puudu. Uruguayl vastupidi ründevõimsusest puudu. Belgial on … Loe edasi

Vaata kuidas Horvaatia president koos Modrici ja ülejäänud meeskonnaga riietusruumis võitu tähistas

Horvaatia ajaloo esimese naissoost presidendi Kolinda Grabar-Kitarovici tähistamine, pärast ajaloolist võitu jalgpalli MM-il Venemaa üle, on sotsiaalmeedias laineid löömas.

Horvaatia värve kandnud president istus kohtumise ajal FIFA presidendi Gianni Infantino paremal käel, samal ajal kui Venemaa asepresident Dmitry Medvedev istus … Loe edasi