Belgia vs. Inglismaa panustamisvihjed

Mõlemad meeskonnad võivad saavutatuga rahul olla. Suurturniiril olla nelja tugevaima koondise hulgas on väga suur kordaminek. Belgia mängijad võtsid poolfinaali kaotuse rahulikumalt vastu ning liigset pettumust välja ei näidanud. Inglismaa mängijad seevastu olid täiesti löödud ja see võib ka kolmanda koha mängus välja lüüa.

Peatreeneritel on ees tähtis ülesanne motiveerida mängijaid ka pronksikohtumises endast kõike välja panema. Jällegi räägib Belgia koondise kasuks lisa puhkepäev. Seda enam, et Inglismaa mängis play-offi ajal teist korda lisaaega.

Koondised kohtusid ka alagrupis, kuid siis mängiti varumeestega ja nüüd on oodata hoopis teistsugust mängu. Kindlasti hakatakse mängima väga ründavalt ja lahtiselt. Pronks ei ole kummagile meeskonnale liialt tähtis ja ei kardeta riske võtta.

Erinevalt esimesest omavahelisest mängust, kus löödi ainult üks värav, näeb antud kohtumises vähemalt kolme. Belgia on arvatavasti värskem meeskond ning eeldatavalt tahavad just nemad seda võitu Inglastest natukene rohkem.

  • Belgia võit (2.25@Coolbet)
  • Üle 3 värava (1.96@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga