Jalka MM Finaali Panustamisvihjed – Prantsusmaa vs Horvaatia

Kaks tugevaimat meeskonda on selgunud ja nemad selgitavad juba pühapäeval kell 18:00 järgneva nelja aasta valitseva Maailmameistri.

Prantsusmaa on viimase kahekümne aasta jooksul kolmandat korda MM finaalis. Hetke saldo on üks võit ja üks kaotus. Samuti mängiti üsna sarnase meeskonnaga kaks aastat tagasi Euro 2016 finaalis, kus kaotati valusalt koduväljakul. Mängijad sõnasid, et see kaotus on värskelt meeles ning tänavu üritatakse need kaotuspisarad vahetada rõõmupisarate vastu.

Horvaatia jaoks on tegu läbi aegade edukaima turniiriga. Ajalugu on juba tehtud, kuid sellega ei taheta piirduda. Üks väikseima rahvaarvuga riikidest turniiril on näidanud tohutut eneseusku ja tugevat vaimujõudu, kui järjest on võidetud kolm lisaajaga kohtumist.

Prantsusmaa koondis on tõestanud, et nende meeskonnas nõrka kohta ei ole. Mängude tulemused ei sõltu sellest, kui hästi suudavad nende vastased mängida, vaid sellest kui hästi Prantsusmaa ise mängib. Nad on valmistunud finaaliks ülipõhjalikult. Peale alagrupi kohtumisi mängisid varumehed Venemaa noortemeeskondadega sõpruskohtumisi, et kõik mängijad oleksid mängupraktikaga ja valmis meeskonda toetama.

Horvaatia peab lootma sellele, mis neile seni edu on toonud – viimse sekundini endast 100% andmine. Kindel on see, et kvaliteet ja füüsis räägib Prantsusmaa kasuks. Väljakukkumise mängudes ei ole Horvaatide kaitse vastaval tasemel olnud, kõikides mängudes on lastud endale vähemalt üks värav lüüa.

Prantsusmaa on teel finaalini alistanud juba tugevamaid meeskondi, kui seda on Horvaatia. Kui nad suudavad pea külmana hoida, siis võtavad nad ka sellest mängust võidu. Horvaadid peaksid ennast ületama, kuid praegu küll ei ole näha, kus neil see lisakäik varuks oleks.

  • Prantsusmaa (1.95@Coolbet)
  • Prantsusmaa üle 1.5 värava (2.41@Coolbet)

Panusta Jalka MM-i Finaalile Riskivabalt!

Kui sul Coolbeti spordiennustuskonto puudub, siis selle avamisel, saad tasuta riskivaba panuse 20€ väärtuses. Kaotada pole võimalik! Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga