Uruguay vs. Saudi-Araabia panustamisvihjed

Uruguay oli Egiptuse vastu üllatavalt raskes seisus ning alles lõpuminutitel suudeti võit ära võtta. Täna tehakse kindlasti parem etteaste. See on võimatu, et Suarez kaks mängu järjest nii häid võimalusi kasutamata jätab.

Paljude arvates oli Uruguay esimene mäng pettumus, kuid Egiptus mängis ka kaitses väga hästi. Täna neil sellist kaitset vastas ei ole ning arvatavasti saavad mängu paremini jooksma. Enda Kaitse üle võivad Uruguay mängijad väga rahul olla, sest Atletico keskkaitsjate paar tegi laitmatu esituse.

Saudi-Araabia läheb kindlasti rohkem kaitsvama taktikaga peale kui avamängus. Siiski on täna neil veel paremad ründajad vastas ning raske on näha, et suudetakse oma värav puhtana hoida. Rünnakul jäävad nii kõrgel tasemel hätta ning nende poolt väravaid oodata ei ole.

  • Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.36@Coolbet)
  • Uruguay võit ja Saudid ei skoori (1.62@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga