Iraan – Hispaania panustamisvihjed

Iraanil on kolm punkti esimesest mängust kirjas ja nüüd on Hispaania vastu järgmine kaitses istumise kohtumine. Nende jaoks on kõik hästi nii kaua kuni seis on 0:0. Aasia koondise mängijad on füüsiliselt väga tugev ja pikad. Ühelt poolt on see boonuseks, kuid Hispaania kiiruse vastu võib tekkida probleeme.

Hispaaniale kohustuslik võidumäng. Esimeses voorus tehti tegelikult väga hea etteaste. Jah, mängiti küll viiki, kuid kaks korda tuldi välja kaotusseisust ja kõvasti oli ebaõnne. Rünnakul oldi terve mäng väga ohtlik ning meeskond teadis väljakul, kuidas vastast üle mängida. Neil on piisavalt erinevaid käike, et Iraani kvaliteetne kaitse lahti muukida.

Iraan on rünnakul väga mannetu ning on tõeline ime, et nad esimese  mängu võitsid. Teisel poolajal ei tehtud kusjuures mitte ühtegi pealelööki. Arvatavasti ei näe neid ka mängus Hispaaniaga vastase karistusalas väga tihti ja nurgalööke teenivad minimaalselt.

  • Hispaania üle 2.5 värava (2.2@Coolbet)
  • Nurgalööke alla 9.5 (1.91@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga