Uruguay – Venemaa panustamisvihjed

Mõlemad meeskonnad on edasipääsu kindlustanud. Täna selgitatakse alagrupi võitja. Väga raske on ennustada, millised taktikad on peatreenerid välja mõelnud. Tõenäoliselt rahmimiseks ei lähe ja lihtsalt veeretatakse see mäng ära.

Venemaa peatreener on seni taktikatega kümnesse pannud. Meeskond on platsil ennast korralikult realiseerinud ja peale kahte vooru jagatakse skoorimise tabelis Belgiaga esikohta. Venemaa on seni olnud üks meeskondlikumalt mängivamaid koondiseid. Mario Fernandes terve turniiri üks silmapaistvamaid äärekaitsjaid.

Uruguay mängib tõeliselt kindla peale ja ei jäta midagi juhuse hooleks. Nagu ETV kommentaatorid armastavad öelda, siis minimaalse pingutusega maksimaalne tulemus. Peatreener on meeskonnale korralikult päitsed pähe pannud ning seda täidetakse väga eeskujulikult.

Koondised lähevad säästumängu tegema, et võimalikult palju energiat kokku hoida. Samas tahetakse teha tugev etteaste, mille pealt on hea kaheksandikfinaalidele minna.

  • Viik (3.15@Coolbet)
  • Kollased kaardid alla 3.5 (1.6@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga