Saudi-Araabia vs Egiptus panustamisvihjed

Märkamatult on käes alagruppide viimane voor. Nüüdsest neli päeva järjest neli mängu päevas. Esimesena saab lõplikult paika A-alagrupi järjestus.

Mõlemad meeskonnad on null punkti peal ja selgitavad vaid selle, kes saab alagrupis kolmanda koha. Tuleb väga pingevaba mäng, kus kindlasti tahetakse ennast viimast korda välja elada. Kaitsele nii palju rõhku ei panda ja pigem keskendutakse rünnakule.

Saudi-Araabia pole siiamaani veel ühtegi väravat löönud ja ka Egiptuse vastu ollakse autsaider. Viimased on esitanud MM-il palju kindlamad partiid ja rünnakul ohtlikumad olnud. Egiptus on mängus favoriit ning olukorras, kus neil pingeid peal ei ole, võidavad suure tõenäosusega Saudi-Araabiat.

  • Egiptuse võit (1.88@Coolbet)
  • Egiptus üle 1.5 värava (2.01@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga