Iraan – Portugal panustamisvihjed

Portugalile piisab edasipääsuks viigist, Iraanil on kindlasti võitu vaja. Viigist piisaks ka, kuid sel juhul peaks Hispaania vähemalt 0:2 Marokole kaotama. Selle peale ilmselgelt ei saa loota.

Iraan on enamus mänguaja istunud kaitses ja seda teinud väga hästi. Nüüd on nad uue ülesande ees ja peavad vastase väravavõrku sahistama. Päris lootusetu see ei ole, sest ka viimane kohtumine Hispaaniaga näitas, et kui rünnakule jõutakse, siis ollakse väga ohtlik.

Aasia koondise kahjuks räägib aga see, et Portugal saab mängida täpselt sellist mängu, milles nad kõige tugevamad on. Kaitsest kiiresti rünnakule lülitumine ja väravate löömine läbi kontrate.

Portugali peatreener Fernando Santos on taktikaliselt liiga geenius, et see mäng ära anda. Lisaks on tal peale hea taktika ka suurepärased vahendid selle täitmiseks. Cristiano Ronaldo on peale hiilgavat inviduaalset turniiri algust väga motiveeritud.

  • Portugali võit (1.7@Coolbet)
  • Portugal üle 1.5 värava (2.06@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga