Tuneesia – Inglismaa panustamisvihjed

Päeva viimases kohtumises kell 21:00 saame aimu Inglismaa hetke vormist, kui nende esimeseks vastaseks on väga teeneka treeneri juhendatav Tuneesia.

Just treener Hernan Gomez  ongi Tuneesia edu taga. See mees teab, kuidas koondiseid MM-ile tüürida. Meeskond on leidnud hea rütmi ja seda tõestavad ka kontrollkohtumised. Alistatud on  Iraan, Costa Rica ning viigistatud tugeva Portugali ja Türgiga. Viimases kohtumises saadi minimaalne kaotus Hispaanialt. Tuneesiat võib nimetada hetke Aafrika esikoondiseks ja Inglismaal tuleb raske mäng.

Mitmel MM-il ebaõnnestunud Inglismaa on teinud läbi kerge noorenduskuuri ja vastutuse peavad võtma nii mitmedki uued nimed. Harry Kane teatas, et nemad mõtlevad vaid turniiri võidule. Paljud küsivad, kas selline treener nagu Gareth Southgate suudab nad üldse alagrupist edasi viia. Selge on see, et koosseis on muljetavaldav. Kõik sõltub sellest, kui hästi suudetakse pinget taluda ning treeneri oskusest meeskonnale õige taktika valida, mida suudetaks ka täita.

Pigem tuleb Inglismaa poolt konarlik kohtumine, mida mängupildilt domineeritakse. Inglismaa võit on küll kõige reaalsem tulemus, kuid perfektse esituse korral võib Tuneesia viigi välja mängida. Väravatesajuks ei lähe.

  • Hoiatuskaardid alla 2.5 (2.7@Coolbet)
  • Esimene poolaeg – Viik (2.25@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga