Brasiilia – Šveits panustamisvihjed

Päeva viimases mängus kohtub turniiri suurfavoriit Brasiilia jooksvas Fifa edetabelis lausa maailma tugevuselt kuuenda riigiga. Vaevalt, et Šveits ka tegelikult nii tugev on, kuid seda kõike näeb kell 21:00 algavas jalgpallimatšis.

Peale koduse MM-i fiaskot on Brasiilia näidanud endale väärilist taset. Kümne viimase kohtumise saldo seitse võitu ja kolm viiki. Seejuures on mängitud tugevate vastastega. Superstaar Neymar on vigastustest taastunud ning juba ka väravasoone leidnud. Kuna hooaeg jäi lühikeseks, siis on saanud värskena turniirile tulla ja vorm tundub tõesti hea.

Brasiilia koosseis on tõeliselt võimas. Neymari kõrvale ründeliinis on tõusnud Gabriel Jesus, kes veel neli aastat tagasi koduse MM-i ajal tänavaid paljajalu Brasiilia lipuvärvidesse võõpas. Eksperdid peavad nõrgimaks lüliks kaitset, kuid Šveitsi vastu probleeme tekkida ei tohiks.

Šveits on just kaitses väga hinnatud meeskond ja seda näitab ka statistika kontrollkohtumistest. Viimases viies mängus on löödud Šveitsile vaid kaks väravat. Ka täna mängitakse kindlasti kaitsest lähtuvalt, sest muud moodi Brasiilia vastu ei saagi. Loodetakse kontrate ning standardolukordade peale. Viimase tarvis on neil meeskonnas tõeline ekspert Ricardo Rodriguez.

Brasiilia esimene etteaste võib kujuneda favoriidikoorma all raskemaks kui nad ise loodavad, kuid kui esimene värav ära lüüakse, siis on järgmised kerged tulema. Väikese lisapanusena soovitaks Neymari väravale kauglöögist, sest seda ta proovis sõpruskohtumistes rohkesti ja väga lubavalt.

  • Üle 2.5 värava (1.88@Coolbet)
  • Neymar skoorib väljastpoolt karistusala (6.0@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga