Belgia – Panama panustamisvihjed

Turniiri alustab G-alagrupi üks suursoosikuid Belgia. Vastaseks üks MM-i nõrgemaid meeskondi, kuid nagu senised tulemused on näidanud, siis üllatused on kerged tulema. Belgia ja Panama alustavad mängu kell 18:00.

Ühest talendikaimast Euroopa koondisest oodatakse mitmendat aastat avanemist, kuid siiamaani seda juhtunud ei ole. Tähtsates mängudes suudetakse küll tekitada ohtlike olukordi, aga nende realiseerimisega ollakse hädas. Kontrollkohtumistes oldi resultatiivsed ja ka kaitse pidas, kuid vastasteks ei olnud esimese järgu meeskonnad. Koosseis on vägev, nõrgimaks lüliks peetakse peatreenerit Roberto Martinezt.

Panama meeskond koosneb enamjaolt koduliiga ja MLS-i mängijatest. Hea ülevaate meeskonna tasemest annab see, et Ragnar Klavani väärtus  mängijate turul on põhimõtteliselt pool kogu antud riigi koondise omast. Viimased sõpruskohtumised näitavad, et alahinnata neid siiski ei tohi – Taanile ja Norrale kaotati vaid ühe väravaga ning Walesiga mängiti viiki.

Jah, Belgia võidab selle mängu ning oodata on palju väravaid. Kindel on ka see, et mitteametlik suluseisude maailmameister Romelu Lukaku viibib pool mängu suluseisus.

  • Kokku üle 3 värava (2.17@Coolbet)
  • Belgia suluseisud üle 2.5 (2.4@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga