Tottenham vs Juventus Panustamisvihjed

harry kane juventuse vastu

Tottenham loodab kindlasti kodus teha vähemalt sama hea mängu kui seda tehti võõrsil kui 0-2 kaotusseisust suudeti välja tulla ning mäng 2-2 viigistada. Loe edasi ning saa teada, mida meie käesolevast mängust arvame.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Tottenham läks selle kaheksandikfinaali esimesele kohtumisele vastu kui favoriit mängu kaotamaks ning esimese 10 minuti jooksul, Kui Gonzalo Higuain 2 korda skooris, tundusidki kõik ootused tõeks saama. Sellegi poolest leidsid Spursi mehed imetlusväärse eneseusu ning suutsid mängust väärtusliku 2-2 viigi välja võluda.

Pärast reisi Itaaliasse on Spurs võitnud kolm viimasest neljast mängust ning viigistanud ühe. Nad on pääsenud järgmisesse ringi nii FA Karikasarjas kui on tõusnud Premier League`i TOP4 hulka. Arvestades, et nad lõid Torinos 2 väravat, siis šanss kaheksa parema hulka saada, pole üldsegi halvemate killast.

Muidugi pole Juventus veel ilmselgelt alla andnud. Nad on võitnud kõik 3 mängu pärast viiki Tottenhamiga ning nad on viinud oma kaotusteta mängude seeria koguni 20 peale. Nende kaitse on Serie A-s olnud enam kui kaljukindel, kuid arvestades, et nad lasid Spursil endale kodus 2 ära lüüa, siis pole nende võimalused just kõige paremad.

Kuigi Tottenham on kaitses tugev, siis oodata on, et Juventus siit vähemalt ühe värava ära lööb. Nad on skoorinud koguni 17. oma kaheksateistkümnest võõrsil mängitud mängust käesoleval hooajal. Võõrsil meeskond skoorib (1.41 @ Coolbet).

Ka Spurs on väravatelöömises tugev. Nad on skoorinud 22 kodus peetud mängus kahekümnekolmest ning neil on tagataskust võtta üks maailma parimaid(kui mitte parim!?) ründaja Harry Kane, kes on juba käesoleval hooajal 31 väravat löönud. Ta skooris Juve vastu esimeses kohtumises, seega eeldame, et ta teeb seda ka seekord. Harry Kane skoorib (2.20 @ Coolbet).

Arvestades mõlema meeskonna ründevõimsust, siis pakume, et mõlema meeskonna skoorimisele (1.80 @ Coolbetpanustamine on üpriski mõistlik ennustus.

Kuigi Tottenham on käesolevas kohtumises favoriit, siis meie panustaksime hoopis Juve võidule, sest Juventuse võidu koefitsent (3.53 @ Coolbet) peidab endas, meie arvates, rohkem väärtust kui Spursi oma (2.24 @ Coolbet).

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga