Arsenal vs Manchester City Spordiennustusvihjed

sergio aguero

Arsenal ning Manchester City kohtuvad sel nädalal juba teist korda. Võõrustajad on enam kui varmad Liiga Karika finaalis saadud kaotuse eest kätte maksta. Loe edasi ning saad teada, mida meie mängust arvame.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Arsenal näitas laupäeval Pep Guardiola meeskonna vastu üpriski mannetut ning meeleolutut mängupilti. Võib öelda, et City sai Wembleyl seljavõidu ning kui Arsenal tahab vähegi oma väärikust taastada, siis peavad nad täna kõik välja panema.

Kaotusele Man City vastu eelnes Euroopa Liiga korduskohtumise lüüasaamine 1-2. Kuigi kokkuvõttes saadi küll edasi ning mängitati suurel määral teist koosseisu, siis edaspidiselt peab Arsene Wenger tõsiselt kaaluma, keda platsile saata.

Premier League`s pole samuti suudetud top viiega sammu pidada ning võib üpriski kindel olla, et Arsenali järgmisel hooajal Meistrite Liigas ei näe. Nende kasuks räägib fakt, et enamus kaotustest on teenitud võõral väljakul ning kodus näidatakse hoopis teist kvaliteeti. Nad on kaotanud Emirates staadionil ainult ühe EPL mängu ning võitnud kümme kolmeteistkümnest, lüües nendes kohtumistes kokku 36 väravat.

Just viimane tõsiasi võib Manchester Cityle saatuslikuks saada. Kuigi nad saavutasid laupäeval suurepärase võidu ning on võitnud 7 oma viimasest üheksast mängust, siis ka nemad on üles näidanud märke, et nende hoog on raugemas.

Mida võib üpriski kindlalt selle mängu kohta öelda on, et väravad on üpriski tõenäolised tulema. Manchester City tegi Anfieldil Liverpooli vastu mängu, kus löödi kokku seitse kolli. Arsenal on viimase nelja liigamängu jooksul kokku näinud hullumeelsena tunduvad 21 väravat. Wengeri viimase nelja mängu jooksul TOP5 tiimide vastu on kokku löödud 16 väravat ning alati on mõlemad meeskonnad skoorinud.

See teeb üle 2.5 värava (1.48 @ Coolbet) peale ning mõlema meeskonna skoorimise peale (1.48 @ Coolbet) panustamise üpriski ihaldusväärseks. Ka täpse skoori 2-2 (13.00 @ Coolbet) peale panus poleks kindlasti rumal.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga