AC Milan vs Arsenal Panustamisvihjed

aubameyang arsenali särgis

Eilse Spursi ning Juve mängu valguses on raske veelgi põnevamat kohtumist loota, kuid kui midagi sellist otsida, siis Milani ning Arsenali mõõduvõtmine Euroopa Liigas, võib vähemalt mingilgi määral selleni küündida. Hea uudis on see, et panime enamike oma eilsete ennustustega täppi ja loodetavasti jätkame head vormi ka täna.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

AC Milani hooaeg pole olnud just parimate killast. Klubi, kelle ambitsioonideks ei saa olla ei rohkem ega vähem kui Serie A võit, ei saa oma hetkepositsiooniga, milleks on seitsmes, kindlasti rahul olla. Hea uudis on see, et viimasest kuuest liigamängust on võidetud viis ning viigistatud kõigest üks.

Arsenal omakorda, on ikka täielikus kaoses. Hetkel on väga raske väita, et Inglismaal on 6 teistest tunduvalt tugevamat tiimi, sest Arsenal jääb esiviisikust juba valgusaastate kaugusele. Kui Euroopa Liigas imet korda ei saadeta, siis on küll huvitav kui kauaks klubi omanikel veel Wengeri suhtes kannatust jätkub.

Kahe meeskonna vahe on selles, et erinevalt Arsenalist on Milani viimase aja vorm väga hea olnud ning see teeb neist ka käesoleva playoff ringi favoriidid. Viimase mängu mängisid nad juba üle nädala tagasi, seega on oodata, et kõik mehed on enam kui puhanud.

Arsenal on kaotanud viimasest kuuest kohtumisest viis. Wengeri on järjekordselt surve all, sest kui Euroopa Liigas midagi korda ei saadeta, siis on järjekordne trofeedeta hooaeg tõsiasjaks saanud. Eriti halb on Arsenal olnud võõrsil, kust on suudetud koguda kõigest 29% võimalikest EPL punktidest.

Arvestades nii suuri vormikõverate erinevusi, arvame me, et Milani võidu peale panustamises(AC Milan võidab 2.09 @ Coolbet), peitub väga hea väärtus. Milan on suutnud oma värava puhtana hoida kuuel mängul järjest seega panustaksimegi ka sellele, et Arsenal neile väravat ei löö(Võõrsilmeeskond ei skoori 2.73 @ Coolbet).

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga