Southampton vs Liverpool Spordiennustuse Vihjed

Kolmandal kohal olev Liverpool sõidab täna külla raskustes olevale Southamptonile, et heastada eelmisel nädalavahetusel aset leidnud, pettumust tekitanud viik Tottenhamiga.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Meeskondade vorm

Pärast üheksat võiduta mängude seeriat, on Southampton natukene oma õnnetust seeriast taastunud. Viimase kuue mänguga on saavutatud 3 võitu ning 3 viiki. Nende viimane kodumäng lõppes 1-1 viigiga Brightoni vastu.

Liverpool näitas Tottenhami vastu järjekordselt kui auguline nende kaitse on. Olgu see tingitud Ragnar Klavani puudumisest või mitte, fakt on see, et Harry Kane`i lisaajal teenitud penalti röövis neilt hiilgava võidu. Viimane mäng võõrsil lõppes küll Liverpooli võiduga Huddersfieldi vastu, kuid enne seda oldi kaotatud 2 järjestikust mängu Swansea ning West Bromi vastu.

Ajalugu

Ennem viimast kohtumist Novembris püsis Southampton Liverpooli vastu kaotuseta viiel mängul järjest. Kõige hiljutisem mäng lõppes siiski Liverpooli 3-0 võiduga. Kokku on nende meeskondade vahelistes kohtumises 52 korda peale jäänud Liverpool ning 30 korda Southampton. Viiki on mängitud kahekümne viiel korral.

18 November, 2017: Liverpool 3-0 Southampton
7 Mai, 2017: Liverpool 0-0 Southampton
25 Jaanuar, 2017: Liverpool 0-1 Southampton
11 janauar, 2017: Southampton 1-0 Liverpool
19 November, 2016: Southampton 0-0 Liverpool

Ennustusvihjed

Southampton on käesoleval hooajal tõsiselt hädas väravate löömisega. Liverpooli sellist muret muidugi pole. Premier League`s on nad hetkel väravate löömise edetabelis, Man City järel, teisel kohal.

Kuigi Liverpool kaotas eelmisel nädalavehtusel punkte, siis Mo Salah näitas järjekordselt milleks ta võimeline on ning olles Southamptoni vastu juba sel hooajal kaks väravat löönud, on ta tõsiseks ohuks ka sel korral.

Endine Southamptoni keskkaitsja ning maailma kalleim kaitsemängija Virgil van Dijk peab oma vormi kiiresti parandama. Penalti, mis Liverpoolilt võidu röövis, oli antud just tema tegutsemise tõttu.

Liverpool peaks selle mängu võitma. Olgugi, et nad on kaitses haavatavad, on neil piisavalt ründejõudu, et ise rohkem lüüa.

Liverpool võidab 1.83 @ Coolbet.

Southampton sel hooajal küll palju väravaid pole löönud, kuid Liverpool on alati haavatav. Mõlemad meeskonnad skoorivad 1.64 @ Coolbet.

Liverpool lööb harva vähe väravaid seega ennustame, et mängus lüüakse üle 2.5 värava 1.70 @ Coolbet.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga