Teisipäevased 08.05 panustamisvihjed

Narva – Levadia (Eesti Karikas 18:00)

Tegemist poolfinaaliga. Levadia on kindel favoriit ning läheb ründama. Narva mängib kaitsest lähtuvalt. Levadial on praegu päris tihe mängude graafik ning arvatavasti üritavad võimalikult jõudu säästes võidu ära võtta.

Narva suudab kodus väga head kaitset näidata. Kindlasti mängib selle juures ka rolli nende üsna kehva väljak, mis ei anna tehnilisematele mängijatele nii palju eeliseid. Pigem tuleb väravate vaene kohtumine.

  • Alla 2.5 värava (2.45@Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei löö väravat (2.05@Coolbet)
Tartu Ülikool – Rapla (Eesti KML 19:00)

Poolfinaalseeria kolmas kohtumine. Tartu võidu puhul on seeria läbi ning nemad jõuavad kolme võiduga finaali. Rapla võidu puhul seeria jätkub.

Raske on uskuda, et Rapla suudab võidu ära võtta. Seda enam, et mäng toimub Tartu koduväljakul. Meeskondade tasemevahe on tuntav ning Priit Vene juhitav meeskond ei jäta midagi juhuse hooleks.

Nende kasuks räägivad kogemused ja tugevamad  korvi alused mängijad. Mõlemad senised kohtumised on olnud üsna madala skoorilised. Pigem see tendents jätkub. Rapla ainuke võimalus on teha kaitses super partii.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga