Leganes – Levante (La Liga 22:00)

Mõlemad meeskonnad on relegatsioonist pääsenud ning heitlevad kohtadele tabeli teises pooles. Nende kahe meeskonna omavahelised mängud on üldjuhul üsna madala skooriga. Kuna tegemist on hooaja lõpuga ja erilist pinget mängus ei ole, siis võib siiski oodata rohkem väravaid kui oleme harjunud.

Levante on viimaste mängude põhjal väga heas hoos ja tundub paremas konditsioonis võrreldes kodumeeskonnaga. Koefitsent on ka piisavalt hea.

Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors (NBA 03:30)

Üllatuslikult on Clevelandi meeskond haaranud 3:0 eduseisu nelja võiduni käivas seerias ning on vaid ühe võidu kaugusel konverentsi finaalist. Viimases kohtumises viskas Cavaliersi staar LeBron James viimasel sekundil korvi ja tõi viigiseisult võidu.

Raptors on nüüd selg vastu seina ja kui nad täna kaotavad, siis ootab meeskonda ja juhtkonda väga kõvad muutused. Usun, et nad suudavad vähemalt üheks mänguks ennast kokku võtta ja võidu ära napsata. Tegelikult on kõikides mängudes võidu võimalus olemas olnud.

  • Toronto Raptorsi võit (3.15@Coolbet)
  • Üle 204.5 punkti (1.92@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga