Kolmapäevased 09.05 panustamisvihjed

Leicester City – Arsenal (Premier League 21:45)

Kohtuvad kaks meeskonda, kelle vorm on väga erinev. Arsenal on näidanud hooaja lõpus head minekut ning motivatsiooniga neil probleeme ei ole. Leicester City on viimase viie mängu arvestuses üks liiga kõige kehvemaid meeskondi.

RISKIVABA PAKKUMINE NOPI SIIT

Hoolimata sellest, et mäng toimub esimese koduväljakul, siis on raske näha, et nad suudaksid Arsenalile vastu saada. Londoni mehed peavad hooaja korralikult ära lõpetama, et Arsene Wengeri lahkumine natukenegi positiivsemaks teha.

  • Arsenali võit (1.87@Coolbet)
  • Arsenal üle 1.5 värava (1.6@Coolbet)
Sevilla – Real Madrid (La Liga 22:30)

Tänane mäng on väga-väga tähtis Sevillale. Nad peavad siit kindlasti punkte saama, et võidelda Euroopa Liiga koha eest. Real Madrid pigem hoiab jõudu ja üritab vigastusi vältida. Teada on, et mitmed põhitegijad ei mängi.

Sevilla on kodus tähtsates mängudes häid esitusi näidanud. Viimases kolmes omavahelises kohtumises sellel väljakul pole Real Madridile kaotatud. Arvatavasti hakkavadki nad mängu domineerima ja suudavad demotiveeritud Reali alistada.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga