Taani – Austraalia panustamisvihjed

Esimese kohtumise võitis Taani oma kannatlikkusega. Värav löödi minuteid peale seda, kui Peruu hakkas rohkem riske võtma. Austraalia sai
mentaalselt tohutult valusa kaotuse. Kindlasti olid nad Prantsusmaa vastu ühte punkti väärt.

Tänases kohtumises on rohkem näljane kindlasti Austraalia, kes hakkab palliga rohkem mängima. Taani mängib taas kaitsest lähtuvalt ja ootab
kuni Austraalia hakkab riske võtma. Tõenäoliselt oleksid nad ka viigipunktiga enam-vähem rahul, kuid võidu korral oleks edasipääs juba üsna kindel. See kõik tähendab, et Austraalia pallivaldamise protsent tuleb kõrgem kui Taanil. Ka esimeses kohtumises suutis Austraalia palli Prantsusmaaga võrdselt hoida.

Kängurumaa koondis mängib väga füüsilist jalgpalli ja enda kohalolekust antakse jõuliselt teada. Prantsusmaa staarid olid sellega kohati päris hädas ja nõudsid kollaseid kaarte. Arvatavasti jätkavad nad ka Taani vastu samasugust demostratsiooni ning neilt võib oodata rohkelt vigu mängijatele. Lisaks tuleb neil ju Taani kontrarünnakuid kindlalt maha võtta, tihti vea hinnaga.

  • Taani pallivaldamine alla 52.5% (1.87@Coolbet)
  • Austraalia rohkem vigu mängijale kui Taani (1.75@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga