Prantsusmaa – Peruu panustamisvihjed

Mõlemad olid esimestes kohtumistes vastasest statistiliselt parem meeskond, kuid ainult esimene suutis võitjana väljuda. Peruu mängijad peavad ise ennast kiruma, et penaltit ära ei löönud ja lõpus liiga kärsituks muututi.

Tulemas on väga atraktiivne kohtumine. Lõpuks on oodata tulist andmist ja palju kastist-kasti mängu. Peruul on selg vastu selga ja nemad enam tagasi ei hoia. Juba viimases kohtumises näidati, et rünnakul ollakse väga teravad. Kahjuks seekord veel tablool see ei kajastunud. Arvatavasti alustab algkooseisus staar Guerrero, kes eelmine kord liitus vahetusest ja oli kohe ohtlik.

Prantsusmaa tuleb peale esimest mängu kindlasti natukene vabamalt mängima ja suudetakse palli paremini ründajateni toimetada. Esimest kohtumist alustati väga hästi ja tehti 20 minutiga neli ohtlikku lööki raamidesse, kuid siis muututi passiivseks.

Leiame, et just sellest mängust on oodata palju väravaid ning väravavahtidel on usin tööpäev.

  • Üle 3 värava (2.93@Coolbet)
  • Üle 9.5 pealelöögi raamidesse (2.2@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga