Šveits – Costa Rica Panustamisvihjed

Tulemas on madalaskooriline ning kaitsest lähtuv mäng. Arvata on, et esimesel poolajal väravaid ei löödagi. Jälgitakse jooksvalt Brasiilia-Serbia mängu skoori ja vastavalt sellele valitakse taktika.

Costa Rica trump ehk kaitse on sellel MM-il üsna hästi töötanud. Serbia suutis lüüa vaid ühe ja Brasiilia vastu oldi väga lähedal 0:0 viigile. See näitab, et Šveitsil on täna väga raske ülesanne vastase kaitse lahti muukimise näol.

Teine teema on Šveitsi motivatsioon seda mängu üldse ründavalt mängima minna. Neile piisaks ka viigist ning isegi kaotusest edasipääsuks juhul kui Brasiilia Serbiat võidab. Samas oleks eriti magus alagrupi võit ja see on saavutatav, kui Costa Ricat suurelt võidetaks.

Eeldame, et Šveits läheb mängule väga ettevaatlikult lootusega millalgil see üks värav ära lüüa ning siis kaitse lukku keerata. Kuna mõlemal meeskonnal on väga arvestatav kaitse, siis võibki see mäng jääda väga madalaskooriliseks.

  • Kokku alla 2 värava (2.23@Coolbet)
  • Esimene poolaeg jääb viiki (2.05@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga