Serbia – Brasiilia panustamisvihjed

Kui siiamaani on pidanud Brasiilia mängima vastastega, kes seisavad kaitses, siis nüüd on neile tulemas sobivam mäng. Serbiat rahuldab sellest mängust vaid võit.

Nagu näha, siis turniiri käigus on mängud aina lahtisemaks muutunud. Seda muidugi põhjusel, et meeskonnad võtavad aina rohkem riske ning lõpuks mängitakse ründavat jalgpalli. Täna on taas oodata sellist matši, kus eeldatava autsaideri riskeerimised kasutab favoriit ära.

Brasiilia on siiamaani kõiki mänge domineerinud, kuid punktid ei ole lihtsalt tulnud. Viimase võiduga Costa Rica vastu vabaneti tohututest pingetest ja viimasele alagrupi mängule minnes on neil väga soodne seis. Tuleb vaid oodata kuni Serbia mängu rohkem avab ja see kindlalt ära kasutada.

Serbial ei ole sellist kvaliteeti, et positsoonirünnakutega Brasiilia üle mängida. Hoolimata kõikidest Serbia jõupingutustest võtab tugevam siiski oma.

  • Brasiilia HC-1 (1.85@Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 (1.89@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga