Nigeeria – Argentina panustamisvihjed

Lõpuks saamegi vastuse, kas Lionel Messi ja Argentina saadetakse kohvreid pakkima või saavad nad ühe võimaluse veel. Nigeeria ei ole raskeim vastane, kuid Argentina on näidanud, et nende jaoks siin turniiril lihtsaid vastaseid ei olegi.

Nigeeria teab, et alagrupist edasipääsemiseks piisab arvatavasti ka viigist. Mängijad on aga väga enesekindlad ja sõnasid, et Argentinast ei ole neile mingit vastast ja nemad lähevad seda mängu võitma. Sel puhul oleks Nigeeria juba kindlalt alagrupist edasi.

Aafrika mängijate enesekindlus võib olla mõistetav, sest Argentina senine turniir on olnud suur pettumus. On näha, et selles meeskonnas ei ole asjad korras. Lisaks saab meeletult kriitikat nende peatreener.

Argentina on seni mänginud sama kahvatult kui Poola. Ehk keskväli ei saa oma tööga hakkama ning nad ei suuda palli ründajateni toimetada. Muidugi ei saa üle ega ümber kaitseliini auklikusest ja väravahi eksimutest.

Ennustame, et Argentina suudab ennast natukenegi kokku võtta ja vähemalt selle mängu võita. Mäng võidetakse inviduaalse meisterlikkusega ja Lionel Messi avab lõpuks väravate arve.

  • Argentina võit (1.58@Coolbet)
  • L.Messi lööb värava (1.83@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga