Sevilla vs Manchester United Spordiennustusvihjed

lukaku skooris

Pärast üpriski halva jooksu, kui kolme mänguga suudeti koguda mitte ühtegi võitu, on Sevilla oma vormi taas leidnud ning viimased 3 kohtumist on oldud edukad. 3 punkti on võetud nii Legane, Girona kui Las Palmase vastu. Viimased vastased pole olnud küll maailmaklassist, kuid tulemused tõestavad, et Sevilla mängijad on, enne matši Manchester Unitedeiga, enesekindlusest tulvil.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Vastupidiselt hispaanlastele, ei ole Manchester Unitedil sarnast vormi ette näidata. Nad võitsid küll viimase kohtumise, kuid kaotasid kaks eelnevat. Punased Kuradid on võitnud kõigest 4 viimasest 8 võõrsil peetud kohtumisest. Statistika, mis ei pruugi olla paha mõningate jaoks, on kindlasti halb tiimi jaoks, kelle ambitsiooniks on olla maailma parim. United on oma hiilgeaegadest valgusaastate kaugusel ning kodumeeskond võib vabalt olla esimese vooru favoriidiks.

Kumbki meeskond pole viimasel ajal ei ründe- ega kaitsemänguga hiilanud. Koefitente vaadates, tasub ära märkida lõpptulemusena viik + mõlema meeskonna skoorimine (4.30 @ Coolbet). Kuigi Sevilla pole just väravatemasin, on nad kodus peaaegu alati mõne ära löönud. Viimast fakti võib varmalt tunnistada ka Liverpool, kes oma 3 väravalise eduseisu Sevilla vastu maha mängida suutis.

Sevilla auguline kaitseliin osutub tõenäoliselt maiuspalaks nii Alexis Sanchezile, Lukakule kui Pogbale. Olles näinud kuidas Liverpool selle juba kord täielikult lahti harutas, on ka nemad enam kui varmad seda tegema. Oleme üpriski kindlad, et United siin mängus kuivale ei jää.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga