Bayern München vs Besiktas Spordiennustusvihjed

robben

Bayerni domineerimine Bundesliga sai jätku kui nädalavahetusel alistati lisaminuti penaltiga liigarivaal Wolfsburg 2-1. Jupp Heynckes’i meeskond on raskeks katsumuseks igaühele, kuid nad pole haavamatud.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Arvestades sellega, et nii mõnigi meeskond on viimasel ajal Bayernile raskusi osutanud, säilib Besiktasel võimalusel ka paberil ilmvõimatu meeskonna vastu. Nagu me ka alagrupifaasis nägime, pole Türgi klubid peksupoisi rollis. Allianz Arenal võidu saavutamine pole küll kerge ülesanne, kuid külalistel on kindlasti olemas kõik vajalik, et sakslastele uhkusele kaikaid kodaratesse pilduda.

Käesolevate koefitsentide juures, mida ennustusportaalid pakuvad, on heaks panuseks Bayerni võit ning, et samal ajal mõlemad meeskonnad skoorivad (2.65 @ Coolbet). Bayerni vorm on küll viimasel ajal kõikuma löönud, kuid mängude võitmise meistrid on nad sellegi poolest. Besiktas pole just tuntud oma tugeva kaitse poolest nii, et üpriski tõenäoline, et meeskond, kes on skoorinud oma viimases 26 mängus, suudab neile kodus vähemalt 1 ära lüüa.

Besiktas ei hiilga küll oma kaljukindla kaitse poolest, kuid nende rünnak on sedavõrd ohtlikum. Nad skoorisid kõigis oma Meistrite Liige alagrupimängudes ning lõid kokku 7 väravat võõrsil mängudes. Neil on olemas nii kiirus, võimsus kui mänguehitajad eesotsas Talisca ning Quaresmaga.

Kui spetsiaalselt kellelgi tasuks silma peal hoida, siis meie arvates oleks selleks mängijaks 24 aastane brasiillane Talisca. Ta on käesoleval hooajal löönud 9 väravat ning sobib suurepäraselt meheks, kes Besiktasele edu võib tuua. (Talisca skoorib 4.30 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga