Sevilla vs. Barcelona panustamisvihjed

Copa Del Rey atraktiivses finaalis pannakse pall mängu kell 22:30.

Vastasseis ei ole küll El Clasico, kuid need kaks meeskonda suudavad väga vaatemängulisi matše pakkuda. Seda näitas ka viimane omavaheline kohtumine, mis jäi 2:2 viiki. Sevilla oli juba võitu vormistamas 2:0 juhtides, kuid siis vahetati sisse imemees Lionel Messi ja kõik muutus.

Messil on üldse Sevilla vastu väravate löömine eriti hästi välja tulnud. Läbi ajaloo peaaegu üks värav iga kohtumise vastu, mis on super näitaja. Arvatavasti võtabki Barcelona kohtumises ohjad enda kätte ning tekitab palju väravate võimalusi.

Peale väravate on oodata antud kohtumises väga võitluslikku mängu ning palju hoiatuskaarte. On tegemist ikkagist finaaliga ja kohtuvad kaks väga temperamentsete koosseisudega tiimi.

  • Panus: Kaarte kokku üle 5.5(1.63@Coolbet)
  • Panus: Barcelona üle 2.5 värava(2.11@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga