Pühapäevased 22.04 panustamisvihjed

Chelsea – Southampton (FA CUP 17:00)

Täna mängitakse teine FA Karika poolfinaal ja selgub Manchester Unitedi finaali vastane. Need kaks meeskonda kohtusid Premier League´s alles nädal aega tagasi. Southampton asus mängu 2:0 juhtima, kuid lõpuks kaotas 2:3.

Spordis mängib väga suurt rolli motivatsioon. Eelmises omavahelises kohtumises tuli Chelsea väga lõdvalt peale ning mängijad tegid väljakul justkui sunnitööd. Tänane mäng on hoopis teistsuguse väärtusega ning kellegil motivatsiooniga probleeme ei ole.

Raske on näha, et Chelsea seda mängu kindlalt ei võida. Kodumeeskonna koosseis on taseme poolest lihtsalt nii palju üle ning erinevate karikamängude kogemusi esineb kõvasti rohkem.

  • Panus:Chelsea üle 2.5 värava(2.77@Coolbet)
  • Panus:Eden Hazard  lööb värava(2.2@Coolbet)
Manchester City – Swansea (Premier League 18:30)

Kodumeeskond on tiitli kindlustanud ja neil peale au ja uhkuse enam midagi mängus ei ole. Swansea asub tabelis relegatsiooni kohtadest ühe võrra kõrgemal. Pigem jäävad nad liigasse püsima, kuid nii tänane kui iga järgnev matš mängib selles tähtsat rolli.

Täna ei ole Swanseal midagi muud teha, kui loota viigipunkti peale. Võõrsil Manchester Cityt võitma minna on liiga optimistlik plaan. See kõik tähendab, et Carlos Carvalhali hoolealused lähevad bussi parkima ja kui see õnnestub, siis lüüakse siin kohtumises  üsna vähe väravaid.

  • Panus: Lüüakse alla 3.5 värava(1.85@Coolbet)
Tallinna Ülikool/Kalev – Rapla

Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria teine kohtumine. Esimese võitis üllatuslikult Tallinna meeskond. Selles mängus õnnestus võitjatel rünnakul teha vägagi soliidne esitus ja Rapla täielikult rütmist välja lüüa.

Tänane kohtumine tuleb kindlasti täiesti teistsuguse iseloomuga ja Rapla hakkab mängu kõvasti domineerima. Kodumeeskonna edu põhineb tihti kõvale tuhhile ja emotsioonile. Sellised tiimid väga tihti kaks mängu järjest ei õnnestu.

  • Panus: Rapla võidab kohtumise HC-5.5(1.75@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga