Manchester United vs. Tottenham Hotspur panustamisvihjed

Laupäevane Inglismaa FA Cup-i tuline poolfinaal, mille avavile kõlab 19:45 Wembley staadionil. Ehk põhimõtteliselt on see mäng Tottenhami kodumäng – peetakse just seal nende Premier League´i kohtumised käesoleval hooajal. Fännide arv jääb arvatavasti aga üsna võrdseks ehk eelis ei ole nii suur kui liigamängudes.

Viimastes Premier League´i kohtumistes mängiti küllaltki huvitavate koosseisudega ja paljudel ässadel lasti tänaseks puhata. Ka see näitab, kui tähtsaks mõlemad peatreenerid seda poolfinaali peavad. On ju võimalik siiski karikas võita, mida kõik treenerid tähtsaks peavad.

Meeskonnad on viimase poole aasta jooksul kohtunud kaks korda. Manu võitis kodus 1:0 ja Tottenham võitis kodus 2:0. Tähtsates mängudes on Punased Kuradid paistnud silma distsiplineeritud kaitsest lähtuva mänguga. Tottenham harrastab lahtisemat mängu ning nende taktika on riskeerivam. Vahest see õnnestub, vahest maksab kätte.

Üks on kindel: Jose Mourinho teab kuidas karikaid võita ja on läbi ajaloo näidanud, et ta meeskonnad suudavad seda ka kehvemapoolse mänguga saavutada. Selle jaoks tuleb aga kõigepealt tänane poolfinaal võita ja meie usume, et Manchester United suudab seda. Magus koefitsent selle sündmuse juhtumiseks, on kui kirss tordil!

  • Panus: Manchester United võidab kohtumise (3.45 @ Coolbet)
  • Panus: Manchester United üle 1.5 värava(2.81 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga