Sergio Ramos kõndis pressikonverentsilt minema, pärast seda kui tema pinnimist seoses Lopetegui vallandamisega ei lõpetatud

Sergio Ramos pääses järjekordselt rambivalguse kätte kui ta kõndis jalgpalli MM-i pressikonverentsilt minema. Mehe enda sõnad olid: “Tundsin end nagu matustel ning kuna MM on pidu, mitte kurb sündmus, siis ma ei soovinud seal enam olla”.

Ramosel sai pressikonverentsil mõõt täis kui küsimused Hispaania peatreeneri vallandamise kohta lihtsalt ei lõppenudki ära. Hispaanlaste kapten, aga oleks pigem soovinud rääkida eelseisvast kohtumisest Portugaliga ning mitte jaurata šokk-vallandamise üle.

Ramos pressikonverentsil:

Ajakirjanike küsimused on muidugi õigustatud, sest see oli esimene kord kui Ramos ning uus peatreener Fernando Hierro, pärast skandaali, pikemalt meediaga suhtlesid.

Ennem pressikonverentsilt ootamatult lahkumist jõudis Ramos veel väljenda oma usku uude peatreenerisse, öeldes, et kui maailmas on olemas mees, kes Lopeteguid asendada suudaks, siis see on just Hierro. Ka lisas ta, et nad ei kavatse enam mitte midagi muuda, vaid lähevad MM-ile vastu just nii nagu nad plaanisid seda teha eelneva peatreeneriga.

Hispaania kohtub Portugaliga täna õhtul kell 21:00. Loe meie eelvaadet siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga