Portugal – Hispaania panustamisvihjed

Käesolev vastasseis on paljude jalgpallisõprade oodatuim kohtumine esimestest alagrupimängudest. Valitsev Euroopa Meister Portugal ja päev enne turniiri peatreenerit vahetanud Hispaania hirmkõva koondis panevad palli mängu kell 21:00.

Portugalil on võrreldes Hispaaniaga vähem superstaare, kuid selle eest üks megastaar – Cristiano Ronaldo. Koondisena suudetakse olla väga ühtne ja ohtlik löögirusikas. Lisaks on peatreeneri rollis taktikaline geenius Santos. Kontrollkohtumised küll üleliia optimismi ei pakkunud, kuid oma tehti ära. Kaitses võib Portugal kindel olla, kuid keskvälja lülitumine rünnakule jääb võrreldes tippmeeskondadega lahjaks.

Hispaania meeskonnale võib peatreeneri vahetus mõjuda hoopistükkis positiivselt. Paljud mängijad tahavad ennast nüüd võib-olla enam tõestada ja motivatsioon võiks isegi olla veel suurem kui enne. Samuti on ebaõnnestumise puhul üks vabandus juures ja see vähendab pingeid. Meeskonnas kubiseb tippklubide mängijatest, kes on kõik harjunud vastutust võtma ning tähtsates mängudes osalema.

Pigem võidab selle mängu Hispaania, kuid raha selle peale ei paneks. Hoopiski rohkem väärtust leiame selles, et tuleb võimalusterohke ning seetõttu ka paljude nurgalöökidega mäng.

  • Hispaania üle 1.5 värava (2.41@Coolbet)
  • Nurgalöökide arv üle 10.5 (2.23@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga