Prantsusmaa – Austraalia panustamisvihjed

Kodusel EM-il finaalis valusa kaotuse vastu võtnud Prantsusmaa läheb kell 13:00 algavas kohtumises vastamisi MM-ile pääsemise nimel kõige rohkem valikmänge pidanud Austraaliaga.

Prantsusmaa näitas kontrollkohtumistes üsna kindlat mängu. Iirimaad, Venemaad ja Itaaliat võideti. USA-ga mängiti viiki, kuid domineeriti täielikult. Tugevuseks on mängijate tase ja meeskonna sügavus. Mitmed koondislased on võimelised kandma liidrirolli. Austraalia peab eriti tähelepanelikult jälgima Antoine Griezmani, kes on võimeline nii teistele olukordi looma, kui ka ise resultatiivne olla.

Austraalia mängijatel paljule loota ei ole, kuid ise peavad oma eeliseks turniiri eelset reisimist ja mängimist paljudes erinevates kohtades. Nimelt pidas just Austraalia valiktsüklis kõige rohkem kohtumisi ja läbis suurimaid vahemaasid. Läbi aegade edukaimal väravakütil Tim Cahillil on tõsine plaan oma 50le väravale lisa saada, kuid Prantsusmaa vastu see vaevalt juhtub.

Kuna tegemist on mõlemale meeskonnale esimese mänguga, siis väravatele panustama ei hakkaks. Siiski on oodata Prantsusmaa poolt väga palju pealelööke ning palliga mängimist.

  • Pealelöögid raamidesse üle 9.5 (1.7@Coolbet)
  • Prantsusmaa suluseisud üle 2.5 (1.8@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga